Coordinatoren

Overzicht van ICC-ers (Interne Cultuur Co÷rdinatoren) SPOLT.

 
(update 23 oktober 2013)
 
  
 

Marjo SchroŰn Bovenschools Co÷rdinator Cultuureducatie S.P.O.L.T.
ICC-trainer
ICC-er Basisschool de Neerakker Heythuysen
cultuurcoordinator@spolt.nl of m.schroen@deneerakker.nl
 
Trudie Takken en Annie Duits ICC-ers Jenaplanschool de Klink Grathem
t.takken@de-klink.nl en a.duits@de-klink.nl
 
Marion Vries ICC-er Basisschool St. Lambertus Neeritter
m.vries@bs-lambertus.nl
 
Jeanine Stassen ICC-er Basisschool de Schakel Ittervoort
 j.stassen@bs-deschakel.nl
 
Germi Janssen ICC'er Basisschool de Kwir Neer
Antoniusschool Buggenum
g.janssen@dekwir.nl
 
Nicole Hompes ICC-er Basisschool de Heihorst Heibloem
ICC-er Basisschool de Zjwiek Roggel
n.hompes@zjwiek.nl
 
Jessie Bremmers ICC-er(s) Basisschool de Harlekijn Baexem
j.bremmers@bs-harlekijn.nl
 
Wilja Karidi-Stals ICC-er Basisschool St. Luidina Kelpen-Oler
w.stals@stliduina.nl
 
Fraukje Lempens ICC-er Basisschool de Verrekijker Ell
f.lempens@vkijker.nl
 
Jolyn Groot ICC-er Basisschool de Leerlingst Haelen
j.groot@deleerlingst.nl
 
Josine  Jehoel ICC-ers Basisschool de Mussenberg Horn
j.jehoel@mussenberg.nl
 
Marleen Tonnaer en Riny Lalieu ICC-ers Basisschool Wegwijzer Hunsel
m.tonnaer@wegzijzerhunsel.nl en r.lalieu@wegwijzerhunsel.nl
 
Anny Rietjens ICC-er SBO Op de Tump Heel
a.rietjens@sbo-opdetump.nl
 

Onze Scholen